STACJONARNY

OBÓZ TANECZNY

🥰  STACJONARNY OBÓZ TANECZNO-FILMOWY  🥰

kiedy/ 03.08-14.08    cena/ 500 zł

👉 Ponad 30h warsztatów. Codzienne zajęcia od 14:00 do minimum 17:00
👉 3 dni na planie filmowym.
👉 Stworzenie Profesjonalnego krótkometrażowego filmu.
👉 Warsztaty z emisji głosu.
👉 Warsztaty teatralne.
👉 Praca nad strojami, scenografią, charakteryzacją.

 

👥  Zapisy do 15.07 – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA  👥

 

Zapraszamy chętne dusze artystyczne na 2 tygodniowy stacjonarny obóz w Coco Dance Center. Stworzymy przepiękną taneczną opowieść o równości. Równości niekoniecznie znanej z TV i kojarzonej tylko i wyłącznie z rasizmem.

 

Zajęcia codziennie od 14:00 do minimum 17:00

 

3 ostatnie dni obozu to całodniowa praca w terenie na planie filmowym.
Planujemy po około 2 tygodniach od zakończenia projektu przedstawić światu efekt końcowy w postaci filmu. Będzie on miał swój funpage oraz kanały w social-media.

Zapisuję się. Stworzę z Wami równik

1 + 2 =

 projekt równik

 

       Świat przedstawiany jest i rozumiany również jako podium. Zawsze jest ktoś lepszy, gorszy, bardziej biały lub bogatszy, mniej wierzący czy robiący więcej szalonych rzeczy. Chcemy wyrzucić mniej i więcej, lepszy i gorszy a zamienić to na jesteśmy równi tylko podążamy w innym kierunku z innym zaangażowaniem.

       Nie powinniśmy myśleć, że ktoś jest od nas lepszy tylko powinniśmy czerpać z jego pracowitości, talentu i zaangażowania inspirację. Przedstawiamy nasz świat nie jako doliny i góry czyli tych lepszych i gorszych. Nasz świat to nizina, coś równego, coś łączącego koniec z początkiem. To ścieżka którą idziemy, a odległość dzieląca nas od innych na tej samej ścieżce, to nie bycie lepszym czy gorszym tylko nasza pracowitość i zaangażowanie, które nas doprowadziło do miejsca w którym się znajdujemy.

        Tych, których spotykamy lub próbujemy dogonić, traktujemy jako inspiracje i ciężką pracą przesuwamy się po naszej ścieżce.

        Równik to najdłuższa linia pędząca dookoła ziemi. Nie ma ani początku ani końca, a jednak łączy je w jedno.