Poznajmy się bliżej!

Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center powstała w 2009 roku. Od początku głównym celem założycieli Angeliki i Andrzeja Rolskich było łączenie pasji i miłości do tańca z rozwojem oraz edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych.  Nasz Szkoła posiada bardzo szeroki wachlarz zajęć tanecznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od 2009 roku, jako pierwsi w Brzegu, organizujemy warsztaty taneczne z najlepszymi instruktorami i choreografami z Polski, Europy i Świata. Naszą szkołę odwiedziły m.in. takie osoby jak: Kasia Kizior, Alassan Wat, Natalia Madejczyk, Witold Jurewicz, Anna Beker, Michał Łabuś, Hector Torres, Oleg Sthanko, Marek Kutyła (Big Freezee), Paweł „Gajos” Gaj, Jasiek „CoJest” i wielu innych znakomitych pedagogów.

Dzięki takiemu podejściu grupy taneczne, ćwiczące w naszej szkole, zaczęły od 2010 roku reprezentować nasze miasto (Brzeg) na tanecznych scenach w całej Polsce. Prezentowaliśmy się na deskach m.in.: Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu, Opery Wrocławskiej, Teatru Nowy w Poznaniu, Teatru Wielkiego w Poznaniu, Teatru Muzycznego Capitol, Amfiteatru Opolskiego, Lądeckiego Centrum Kultury czy deskach festiwalu World of Dance w Berlinie.

Od 2011 roku Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center jest organizatorem jednego z największych festiwali tanecznych w Polsce – Otwartego Tanecznego Grand Prix Polski Kotwice, na które przybywają tancerze z najdalszych zakątków naszego kraju. Dzięki współpracy z ośrodkami kultury i szkołami tańca możemy rozwijać nasze pasje i umiejętności poprzez wyjazdowe warsztaty, festiwale, prezentacje, spektakle czy taneczne projekty. Żyjemy tańcem i żyjemy dla tańca – dlatego gwarantujemy Państwu niezapomnianą taneczną przygodę razem z nami.

Sprawdźcie również nasz blog o tańcu i całej jego otoczce 🙂 Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

Po prostu – zapraszamy do tańca!