Kto pyta, ten tańczy!

W jednym miejscu zebraliśmy najczęstsze pytania dotyczących zajęć i naszej szkoły

Jaki strój dla dziecka na zajęcia taneczne?
Strój na zajęciach jest dowolny, musi być jednak wygodny i zapewniający pełną swobodę ruchu. Na zajęciach hip-hopu obowiązuje obuwie zmienne, najlepiej sportowe lub inne na płaskiej podeszwie. Na zajęciach baletu, tańca nowoczesnego i tańca współczesnego dzieci mogą ćwiczyć na boso lub w baletkach. W naszej placówce znajdują się szatnie dla wszystkich uczestników zajęć.
Kiedy zacząć naukę pierwszego tańca?
Z każdą parą pracujemy indywidualnie, dostosowujemy się do potrzeb pary młodej, dlatego czas nauki jest dość rozbieżny. Natomiast zazwyczaj radzimy rozpoczęcie nauki choreografii ok. miesiąca przed weselem. Jest to uzależnione także od ilości czasu, który para może poświęcić na spotkania i naukę. Zachęcamy do kontaktu, zawsze z chęcią doradzimy i pomożemy w zaplanowaniu kursu.
Gdzie znajduje się szkoła Coco Dance Center?
Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center znajduje się na pierwszym piętrze budynku MARCO Trzech Kotwic 11 L. Wjazd na teren budynku znajduje się przy Biedronce na ulicy Łokietka oraz od strony Hali Targowej na ulicy Trzech Kotwic (wjazd otwarty 24h/dobę). Jest to różowy budynek obok sklepu Biedronka. Przed szkołą znajduje się spory parking pod nadzorem kamer. Wejście do naszej szkoły jest oznaczone plakatami i banerami.
Czy można na miejscu płacić kartą?
Terminal, który znajduje się u nas na szkole służy wyłączanie do używania partnerskich kart takich jak Benefit multiSport czy FitProfit. W szkole nie ma możliwości płatności kartą.
Jak zapisać się na zajęcia?
Można oczywiście uczynić to telefonicznie bądź osobiście w siedzibie firmy ( w trakcie trwania sezonu jesteśmy na miejscu od 15:00 do późnych godzin wieczornych). Najlepiej jednak jest zapoznać się z grafikiem, opisem zajęć i skorzystać z zakładki zapisy.
Ile trwają zajęcia?
Wszystkie zajęcia w naszej szkole trwają pełną godzinę zegarową. Jedynym wyjątkiem są zajęcia i próby przed występami, które czasami mogą trwać dłużej, jednak są one zawsze dużo wcześniej zgłaszane rodzicom i opiekunom dzieci z konkretnych grup.
Jakie picie lub jedzenie dać dziecku na zajęcia?
W naszej szkole znajduje się dystrybutor z wodą, do którego uczestnicy zajęć mają ciągły i nieodpłatny dostęp. Odradzamy wyposażanie dzieci w słodkie bułki i słodzone napoje. Szkodzi to ich zdrowiu i efektywności pracy na zajęciach 🙂
Czy nadaję się na zajęcia?
Jedynym i najważniejszym argumentem za tym, że NADAJESZ SIĘ na zajęcia taneczne jest Twoja szczera chęć! Każdy na zajęciach daje z siebie tyle ile może. Więc nie zastanawiaj się czy to dla Ciebie – tylko spróbuj.
Czy zajęcia można wypróbować?

Wiemy, jak ważne jest sprawdzenie czy dany styl taneczny nam się podoba, czy zajęcia nam odpowiadają lub czy po prostu dobrze czujemy się na sali. Dlatego udział w pierwszych zajęciach zarówno dla dzieci i dla młodzieży jest całkowicie darmowy. Darmowe wypróbowanie zajęć nie dotyczy jednak zajęć dla dorosłych.

Strona nie działa poprawnie
Nie ma co czarować, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić naszej strony na każdym możliwym zestawieniu sprzętu z oprogramowaniem. Strona została przetestowana na przeglądarce Mozilla i Chrome, na monitorach o rozdzielczości od 800×600 do 1920×1080.Wymagana jest najnowsza wtyczka Flash Player – którą większość z Państwa posiada i którą można bezpłatnie pobrać z internetu.

Większości stworzonych przez nas komponentów na stronie jest responsywna i powinna doskonale działać na urządzeniach mobilnych. Natomiast dla dobra Państwa i transferów z “przesyłu danych” nie wszystkie elementy wyglądu są dostępne na smartfonach czy tabletach. Przykładowo film wyświetlany na stronie głównej działa tylko i wyłącznie na komputerach, wiele grafik i animacji jest uproszczonych aby szybciej działała strona na Państwa telefonach.

Strona jest ciągle skanowana w poszukiwaniu dziur i wirusów, a wszystkie możliwe do pobrania pliki z naszej strony, są naszego autorstwa i ręczymy, że są bezpieczne dla Waszego sprzętu.

Zastrzegamy sobie pełne prawo do wykorzystywania bez naszej wiedzy materiałów znajdujących się na całej stronie taniecbrzeg.pl

W razie pytań, zastrzeżeń i próśb kontaktujcie się z nami przez zakładkę kontakt.